Pamatojoties uz Saulkrastu novada domes 2020.gada 27.maija lēmumu, 2020./21.mācību gadā 10.klase tiks atvērta Saulkrastu vidusskolā!

Dokumentus bērnu reģistrēšanai Saulkrastu vidusskolas 10.klasē lūdzam iesniegt:
• aizpildot un nosūtot elektroniski ar drošu elektronisko parakstu uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.;
• aizpildot un nosūtot elektroniski (bez elektroniskā paraksta) uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., kuru pēc ārkārtas situācijas beigām klātienē aicināsim parakstīt, uzrādot skolēna dzimšanas apliecību;
• iesniedzot aizpildītu iesniegumu personīgi skolas lietvedībā Smilšu ielā 3, tālr. 67952170, 26606546.

Iesnieguma veidlapa→

Izglītības programmu virzieni→

Pārējie dokumenti:
• medicīnas karte 026/u;
• apliecības par pamatizglītību un sekmju izraksta kopijas, uzrādot orģinālu.

Šeit var iepazīties ar skolas piedāvātajām izglītības programmām!

Labā ziņa, stājoties vidusskolā, būs iespēja izvēlēties, kurus mācību priekšmetus mācīties padziļināti, un pavisam lieliska ziņa - pēc 11.klases būs iespēja savu izvēli koriģēt.

Nākamais vidusskolēn, Tev šobrīd jāizvēlas, ko Tu mācību gados gribēsi:

*) pierādīt sevi eksaktajās zinātnēs, iepazīties ar dažādām IT un inženierzinātņu sfērām, jaunajām tehnoloģijām (3D printeri, mašīnmācīšanu, programmēšanu, paplašināto realitāti u.c.);
*) mācīties ietekmēt procesus mūsdienu sabiedrībā, kritiski uztvert un vērtēt informāciju un spēt aizstāvēt savas vai sabiedrības intereses.

Jūnija sākumā notiks tikšanās ar devīto klašu absolventiem, viņu vecākiem, skolas administrāciju, pedagogiem, Saulkrastu novada izglītības speciālisti Ramonu Urtāni un domes priekšsēdētāju Normundu Līci.

Tikšanās mērķis-plašāk iepazīstināt ar skolas piedāvātajiem vidējās izglītības programmu groziem un visām citām iespējām, t.sk. starptautiskiem projektiem!
Informācija sekos...

2020 2021 infografiks internetam