Arī mūsu skolas skolēni  piedalās Jauno vides pētnieku  forumā “Skolēni eksperimentē”

30.janvārī norisinājās  skolas konkurss „ Skolēni eksperimentē -2017".   Konkursā piedalījās no klases izvirzītie skolēni. Skolēni demonstrēja pētījumu, novērojumus , eksperimentus par brīvas izvēles tēmu. 

 

 

 

 

 

Egona Līva piemiņas balvu “Krasta ļaudis” pasniedz ar mērķi veicināt interesi par latviešu literatūras klasiķi Egonu Līvu un viņa literāro mantojumu un devumu jūrniecības popularizēšanā.

Egona Līva piemiņas balvu ”Krasta ļaudis” organizē Liepājas pilsētas Kultūras pārvalde sadarbībā ar Latvijas Rakstnieku savienību, Liepājas Universitāti un Latviešu valodas un literatūras skolotāju asociācija.

Balvu šogad pasniedza gan nopietniem rakstniecības pārstāvjiem, gan arī rakstošajai skolu jaunatnei, lai veicinātu tās interesi par literatūru.

Mūsu skolas 11.klases skolniece Luīze Krista Irbena ar savu darbu “Jūras lilijas” nominācijā “Par labāko skolu jaunatnes literāro darbu “Krasta ļaudis” 2015./2016.” ieguva 3.vietu un literāro prēmiju.

http://rekurzeme.diena.lv/vietejas-zinas/liepaja/foto-egona-liva-pieminas-balvu-krasta-laudis-sanem-inese-zandere-123559