Mīļo māmiņ!

Par krāsiņām, par māsiņām
Ir dziesmiņa man šī.
Par sauli, zilām debesīm,
Par dardedzi, kas pļavai pāri līkst.

Būsi gaidīta svētku koncertā - „Māmiņas sirds krāsas.” š. g. 13. maijā plkst. 18.00 Saulkrastu sporta hallē.
Skolas administrācija.

 

Saulkrastu pašvaldības Īpašumu apsaimniekošanas nodaļas Labiekārtošanas daļas  vakances jauniešiem vecumā no 13. – 19. gadiem: https://saulkrasti.lv/jaunumi/pasvaldiba-un-sabiedriba/aicinam-pieteikties-skolenus-darbam-vasara/

Nodarbinātības pasākumi vasaras brīvlaikā personām, kuras iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs: http://www.nva.gov.lv/index.php?cid=433&mid=610

 

Patīkami, ka mēs arī šoreiz tikām uzaicināti uz ikgadējo Dzimtās valodas dienu ĀBVS. Šogad tā tika veltīta lībiešu valodai. Tāpēc šī gada īpašais viesis bija Valts Ernštreits. Patīkami, ka mūsu mājas darbs izpelnījās lībiešu valodas speciālista simpātijas un mēs saņēmām specbalvu- viņa grāmatu .
Paldies komandai: T. Sergejevs, E.Ozola, K.I.Turkovs, L.M. Ercika, I.Kleimrāne, A. Damergs, A. Alupa un E.E. Arnika, kā arī skolotājai I. Pečakai .
Paldies arī ĀBVS par draudzīgu uzņemšanu un veselu kasti ar Ādažu čipšiem.
Informācija par pasākumu ĀBVS mājas lapā http://www.abvs.lv/, LU Lībiešu institūta facebook lapā
U. Krūmiņa un D. Vīgupa foto no ĀBVS mājaslapas

 Noslēdzies šī gada Kultūras kanona konkurss, kas tika veltīts" Skolas somas" projektam. Mūsu skolas 12.klases skolēni - Elīza Ozola, Tomass Sergejevs, Gita Priede- nokļuva līdz šī konkursa finālam, kas risinājās 25.janvārī LNB un saņēma Kultūras akadēmijas un VISC diplomu . Skolēni piedalījās arī radošajās darbnīcās "Zirgu pastā", veidoja savu pasākuma scenāriju, aprēķināja tā izmaksas. Jaunieši savu pasākumu veltīja Vidzemes lībiesu kultūrai. Paldies jauniešiem par gada garumā ieguldīto darbu un sirdsdegsmi!

Ieskats Kultūras kanona finālā: https://www.youtube.com/

Foto un video no Kultūras kanona arhīviem

Saulkrastu vidusskolas jaunieši aktīvi iesaistījās ES projektā GARŠĪGIE LIKUMI, pētot pārtiku trīs jomās: alergēni, ģenētiski modificēta pārtika un jaunā pārtika.Par veiksmīgu darbu 25. janvārī skolēni piedalījās VISLATVIJAS projekta noslēguma pasākumā Rīgas valsts 3. ģimnāzijā. Aizraujoši, jo pasākumu vadīja kulinārijas šova “La Dolce Vita” vadītājs Roberto Meloni. Jauniešus pārsteidza itāļa latviešu valodas prasmes un atraktivitāte, iesaistot dalībniekus pasākuma aktivitātēs.

19.decembrī Saulkrastu vidusskolas 5.-12.klašu skolēniem bija iespēja iepazīt cita veida teātri - zinātnisko teātri “Laboratorium”. Pie mums viesojās pavisam jauns, bet traks profesors, kas sasaldēja elpu, ļāva paturēt rokā sauso ledo, aicināja piedalīties stindzinošos, ugunīgos, elektrizējošos un sprāgstošos eksperimentos ar gaisu, ūdeni un elektrību. Zinātne ir mums apkārt! 

10.decembrī tika dots starts slidošanas sacensībām “Ledus gladiatori”, kas notiek Valmieras olimpiskajā centrā. Tas nozīmē, ka 3 nodarbībās skolēni apgūst slidošanas prasmes, bet 4.reizē sacenšas par Ledus gladiatoru titulu.

Priecājamies, ka 6.a un 7.klašu skolēni bija pirmie, kas kāpa uz ledus un atklāja šo slidošanas sezonu Valmierā un ka viņiem bija arī sekotāji 5.klasēs. Turēsim īkšķus par savējiem! Novēlam slidošanai labvēlīgu laiku!  

 

Kaut varētu Adventa laikā tik daudz gaismas dvēselē sēt,
Lai mīļumā spētu viens pret otru, mēs šai pasaulē uzziedēt.

Svētdien, 1. decembrī, sākās Adventa laiks. Tajā klusi un priecīgi gaidām Ziemassvētku atnākšanu.
Pirmdienas rītā arī mūsu skolā tiek iededzināta tradicionālā Adventes vainaga 1. svece.
Advents ir laiks, kad nedaudz pieklustam, atmodinām sirdi labajām domām, darbiem un noskaņojamies Ziemassvētku brīnumam.

Adrese: Smilšu iela 3, Saulkrasti, Saulkrastu novads, LV-2160, Latvija

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Tālrunis: 67951638
Mobilais tālrunis: 29197129

Tālruņi:

Saulkrastu vidusskola (Smilšu ielā 3)  67951638
Direktore Velta Kalnakārkle 67951638, 29197129
Lietvede Zaiga Pastare 67952170, 26606546
Skolas dežurants (Smilšu ielā 3)  27867072
Saulkrastu vidusskola
(sākumskolas ēka Raiņa ielā 6)
67952364
Direktora vietn. izglītības jomā Oksana Vanaga 29859479
Skolas dežurants (Raiņa ielā 6) 25419094
Medmāsa Inese Staņa Vīksna 26697467
Psihologs Ingūna Rodzeviča 29889693
Sociālais pedagogs Anita Bogdanova  26188743 
Bibliotekāre 67951502, 29195973
Ēdnīca 28679872


Karte:

WWW: www.saulkrastuvsk.lv

Rekvizīti:
Saulkrastu novada domes Saulkrastu vidusskola
LV 90000068680
Smilšu iela 3, Saulkrasti,
Saulkrastu novads, LV-2160
AS SEB banka
Konts: LV78UNLA 0050 0085 2894 8
(kods UNLALV2X)

 

Saulkrastu vidusskolas 3. klašu komanda: Henrijs Klētnieks, Līga Grava, Terēza Alise Damberga, Helmuts Baltiņš pašā pirmajā novembra dienā piedalījās alternatīvajā olimpiādē “Erudīts 2018” Zvejniekciema vidusskolā, kurā izzinošus un asprātīgus uzdevumus veica astoņas Pierīgas novadu skolu 3.klašu komandas.
Šogad olimpiādes tēma bija “Latvijai 100”, tādēļ skolu komandas atbildēja uz dažādiem jautājumiem par Latvijas ģeogrāfiju, vēsturi, ekonomiku, mākslām, kā arī veica praktiskus uzdevumus. Priecēja, ka trešklasnieki demonstrēja labas zināšanas par savu tēvzemi.
Olimpiādes noslēgumā ieguvēji bija visi skolēni, jo prieku sagādāja ne tikai saņemtie diplomi, balvas un komandas foto, kas pasākumā laikā tika ievietots bilžu rāmītī, bet arī uzzinātais un pieredzētais, kopā darbojoties. Gandarījums par skolēnu sasniegumiem bija arī pedagogiem.

13.novembrī Mālpils sporta kompleksā notika Pierīgas novada sporta sacensības ''Tautas bumbā'' meitenēm. Kopā piedalījās 14 Pierīgas novadu komandas (Babīte, Ādaži, Mārupe, Ropaži, Carnikava u.c). Saulkrastu meiteņu komanda sacensības iesāka ļoti pārliecinoši, uzvarot visas spēles savā apakšgrupā. Tālāk notika cīņa par 1.-6.vietu, kur pārliecinoši apspēlējot Carnikavas, Zaķumuižas pamatskolas un Ādažu vidusskolu meitenes izcīnīja 3.vietu. Jāpiebilst, ka Saulkrastu komanda bija vienīgā komanda, kura apspēlēja Ādažu vidusskolu šajā turnīrā!